Firma założona przez Grażynę Gniado – licencja zawodowa nr 4811 i Piotra Gniado – licencja zawodowa nr 3343, istnieje od 1998 roku. Siedziba mieści się w sercu elbląskiego Starego Miasta, przy ul. Stary Rynek 11, gdzie prowadzimy usługi w zakresie pośrednictwa obrotu nieruchomościami.

 

            Biuro Pośrednictwa i Obrotu Nieruchomościami w Elblągu, członek Elbląskiej Korporacji Nieruchomości grupującej 10 najdłużej i najprężniej działających firm pośredniczących w obrocie nieruchomościami.

 

            Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz znajomości rynku nieruchomości udzielamy naszym klientom fachowych porad niezbędnych dla zrealizowania najbardziej korzystnych transakcji. Współpracujemy z najlepszymi Kancelariami Notarialnymi, Rzeczoznawcami i Bankami oraz Pośrednikami Kredytowymi udzielającymi kredytów na zakup nieruchomości. {odnośnik "usługi finansowe"}

 

            Zajmujemy się kompleksowym pośrednictwem w kupnie i sprzedaży mieszkań, domów, lokali, siedlisk, gospodarstw, działek i innych nieruchomości. Pośredniczymy w wynajmie mieszkań, domów i lokali. Pomagamy również w uzyskiwaniu korzystnego kredytu bankowego. Jesteśmy z Państwem podczas całego procesu wyszukiwania nieruchomości, negocjowania warunków umowy, aż do momentu jej podpisania.

 

            Oferujemy miłą i szybką obsługę w nadzorze formalno-prawnym przeprowadzanych transakcji. Reprezentujemy interesy klienta, oszczędzając jego cenny czas i pieniądze. W sposób profesjonalny załatwiamy powierzone zlecenia w zakresie obrotu nieruchomościami jak i również profesjonalnie przygotowujemy nieruchomości do sprzedaży (link do home). Służymy pomocą i doświadczeniem.Cargos firmą godną zaufaniaZapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

Jesteśmy przekonani, że wśród naszych propozycji znajdą Państwo taką, która spełni Państwa oczekiwania.

 Piotr i Grażyna Gniado

 

 

 

Jesteśmy członkiem

PFRN EKN

Zobacz opinie o nas »


Cargos otrzymał certyfikat Firma Godna Zaufania